Kiosk internetowy sklep Gazety Zabawki Taśmy i Drobiazgi


Idź do treści

Kiosk Retusz do skór

Nasze produkty

Retusz Farba Lakier skór

Seria COCCINE to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką wydajnością i długim okresem skuteczności działania. RETUSZ DO SKÓR o pojemności 12 ml, zapewnia pokrycie naprawdę dużej powierzchni skóry (ok 0,5m2), a dzięki innowacyjnemu pędzelkowi bardzo łatwo dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Ma on również inną doskonałą cechę zapewnia 100 % wykorzystanie środka, gdyż stosujemy go bezpośrednio na skórę. W każdej buteleczce jest umieszczona kuleczka która pozwala na idealne rozmieszanie barwnika. Kolor uzyskiwany na skórze zależy od jej zabarwienia, chłonności i sposobu wykończenia.

Retusz doskonale nadaje się do naprawy butów, mebli, tapicetki samochodowej czy odzieży.

Na aukcjach bywają dostępne następujące kolory:

Bezbarwny, Szary, Niebieski, Czarny, Granat, Biały, Beż różany, Beż skóra naturalna, Kość słoniowa, Czerwony, Jasny Brąz, Newada, Jasny Brąz Australijski, Bordo, Różowy, Beżowy, Śliwkowy, Khaki, Koniak, Fiolet jasny, Oliwka, Zieleń ciemna, Brązowy, Zieleń jabłkowa, Błękit, Brązowo Czerwony, Żółty, Ciemny Brąz, Srebrny


Po prawej stronie jest zamieszczona paleta kolorów retuszy.
Nie wszystkie mamy na bieżąco w sprzedaży. Wszystkie dostępne kolory są wystawione na aukcjach.
Uwaga!
Każdy monitor ma różne nasycenie, kontrast i jasność. W związku z pwyższym, pokazane tu barwy nie zawsze będą zgodne z naturalnymi. Istnieje możliwość wysłania wykonanego przez nas wzornika (malujemy na folii). Jedyna niedogodność jest taka że trzeba ponieść koszt związany z wysyłką 2zł, ale za to dobór odpowiedniego koloru będzie precyzyjniejszy. Trzeba także pamiętać że skóra będzie piła lakier i kolor będzie zależny od nasycenia.

Poniżej przedstawiamy Państwu niektóre opinie naszych miłych Klientów, na temat sprzedawanych u nas produktów.

" towar bdb.Polecam."

bilig1949

"POLECAM WSZYSTKIM 100% zadowolenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

Adonis1403

"Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka przesyłka, towar swietnej jakości. Polecam! Dziękuję i pozdrawiam!"

Meg871


Powrót do treści | Wróć do menu głównego